Lahodná rýmička

15. listopadu 2016 v 14:59 | Matka Mona |  O všem okolo
Tak nemoc pokračuje. Z prvotního nadšení a chuti dovádět bez ohledu na strach z přenosu bacilů a jakž takž nepřehnaných ataků projevů se stalo otravný slzení a dávivej kašel, však víte.

Teď mi ale rýma dala hezký dárek: kvůli téměř necítění chutí jsem zjistila, že jsem pila kafe s zkyslým mlíkem.
Pociťovala jsem něco divnýho, ale říkala jsem si že to zkažený bejt přece NEMŮŽE.... jenže ono očividně bylo, bleh.
Doneste kýble, ať mám kam blít :))))))))))))))


Prvotní sníh roztál a tak je zas všechno nudný. To ani tak nevadí, protože bych ten sníh beztak necítila, ale jsem ráda, že to roztálo hlavně proto, že se všude začaly rojit davy a dělalo se, že jsou metrový závěje a zkoušeli se rozpadající sněhuláci a andílkové a koulovačky, který se rozpadly ještě dřív, než do někoho napálily. Všichni prostě dělali že ZIMA JE TU a hrozně dělali bordel a nejhorší bylo, když začal o půlnoci a v pět ráno jezdit takovej ten chodníkovej odhrnovač a škrkal tou vidlicou o dno chodníku, protože ty dva cenťáky sněhu prostě odrhnovat nemusel žejo.... Prostě trapas.

Vůbec mi nepřijde, že budou Vánoce. Nic nechci, nic mi to neříká, neumím si představit, že tu bude i ona. Budou to nejspíš uřvaný Vánoce s trapným pozováním v stromku alá ONA V KOŠÍKU. ONA V ČEPIČCE. ONA S MAŠLIČKOU NA HLAVĚ. ONA MEZI DÁRKAMA apod. Prostě klišoidní fotky. Na to ať zapomenou. Ještě štěstí, že třeba těhu fotky a poporodní fotky naháčů v náruči rodičů jsem kategoricky odmítla.
Nesnáším totiž jakýkoliv trapárny, za který se navíc těžce platí a který mají všichni okolo.

Tyhle dny by byly fajn - my bez děcka, s možností prochrápaných dní, bez úkolů, sami s tv a žrádlem ( na nic víc není energie ani chuť, he he), jenže fouká jako kráva a tak nám moc nejde net. Nemůžeme hrát, sledovat videa nebo něco stahovat, prostě pruda. Hotový spiknutí okolností.


Aspoň že knížky nemůžou přestat jít kvůli signálu nebo nejdou smazat ze systému :))))
Teď jsem dočetla něco o zabijácké vysokoškolačce, která byla magor a rozsekávala spolužačky, na který žárlila. Polici jasněže mistrovsky oklamala, takže ji vyšetřovatel miloval a pomohl jí získat novou identitu, páč vystupovala jako chudinka žejooo :(
Tyhle knížky mě pěkně serou, protože jsou typický a ohraný, no nicméně se to dalo a já jdu po porci vyhřeznutých střev a useklých hlav jíst krvavě rudej gulášek.


Pěkný bejvání přeju vám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama